Çağrı Merkezi
0216 4711354(Pbx)
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
 • ÜRÜN ARAMA
 • Hakkımızda
 • Yeni Ürünler
 • Günün Fırsatları
 • İndirimli Ürünler
 • Haberler
 • İletişim
 • Kategoriler 
  ×
  Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
  Karşılaştır ()

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  2021 İTİBARİYLE SİNCANLI

  Türkiye'nin en büyük traktör yedek parça tedarikçilerinden biri konumunda olan Sincanlı Traktör A.Ş. 2021 itibariyle büyümesine devam ediyor. Kurulduğu günden günümüze sürekli büyüme gösteren Sincanlı Traktör, değişiminin hep bir adım önünde giderek, günümüzde sadece Türkiye'nin değil, Dünya'daki sektörün büyük firmalarının da en büyük tedarikçisi konumuna gelmiştir.


  Türkiye'deki Yakaladığı Başarıyı Tüm Dünya'da Yakalamaya Adım Adı Devam Ediyor...


  Sektöründe (Traktör Yedek Parça Sektöründe) Türkiye'de 81 ilde yakaladığı satış başarısını Dünya'daki diğer ülkelerde de adım adım ilerleten Sincanlı Traktör, 2021 itibariyle 90 ülkeye ihracatına devam etmektedir.


  Gelişen İş Modelimiz

  Sincanlı Traktör 2021 ve öncesi ticari alandaki geçmişini, kaliteli hizmetle pekiştirilerek, yeni yönetim, yeni operasyon ekibi ve kurumsal sürdürülebilirlik kimliğiyle gün ve gün büyütüyor. 
  Müşterilerimizin aldığı servis kalitesini yükseltebilmek, daha başarılı hizmet sunabilmek ve teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları müşterilerimize sunabilmek, iş modelimizin temel dayanağı konumundadır. Bu süreçte daha müşteri odaklı çalışmak için, etik kurallara bağlı ve disiplinli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


  Türkiye Sektör Dinamiği

  Ekonomik, mevsimsel ve sektörel gelişmeler ülke dinamiğimizin sürekli değişkenlik halinde olmasına karşın, Sincanlı Traktör 50 yıllık iş tecrübesi, ürün ve marka çeşitliliği ve tecrübeli ekibiyle krizlerden en az zararla atlatmayı ve kısa zamanda etkin önlemlerle atlatmayı biliyor. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte, dijitalizasyon ve yurt içi ve yurt dışı pazarlama yatırımlarını global iş ortakları seviyesinde yapmaktadır. Firmamız Global traktör yedek parça sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerine en kaliteli malı en rekabetçi fiyattan ve en iyi servis ile uzun ömürlü bir iş ortaklığı anlayışıyla sunmaktadır.

   

  Küresel Piyasalardaki Konumumuz

  Dünya çapında traktör yan sanayisi konusunda 90 ülkede müşterilerimizin ana tedarikçisi konumuna eriştik. Ancak küresel rekabetin ve piyasa sınırlarının daha büyük olması, bizim Dünya perspektifindeki hedeflerimizi sürekli güncel tutmamızı sağlamakta, daha çok ürün geliştirme ve pazar analizine bizleri yönlendirmiş bulunmaktadır. Ülkelerin branş ve pazar farklılıkları bizleri stok çeşitliliği ve öz sermaye artırımı noktalarında geliştirmekte, iç piyasada sağladığımız operasyonel başarıyı Dünya çapında sürdürebilmemizi sağlamaktadır.

   

  Güvenilir Ticaret Ortağı Olmak


  Sektörde her firma hizmet noktasında bir şeyler sunabilir, ancak Sincanlı Traktör olarak en önemli farkımız, 50 yıldır güvenilir ticaret ortağınızız.

  Yeni Ürün Geliştirme

  2021 itibariyle 24 branşta SKU sayımız 40.000’i aşmış durumdadır. Aylık ortalama 200 kalem yeni ürün stoklarımıza ilave edilmektedir.

  Teknik Destek

  Firma bünyemizde ‘Ürün Teknik Desteği’ açısından farklı branş konularında uzman 12 ürün destek personelimiz, yazılım vb. konularda 4 bilgi işlem destek personeli, ön muhasebe konularında 4 uzman personel, saha satış konusunda 8 saha satış ekip arkadaşımız hizmet vermektedir.